Poradnik inwestora

ERGONOMICZNY XL

Projekt domu jednorodzinnego DOM ERGONOMICZNY XL to największy z gotowych projektów domów z linii DOM ERGONOMICZNY. Wyróżnia go boczna przybudówka mieszcząca w parterze garaż dwustanowiskowy, a na poddaszu wygodną i bardzo przestronną sypialnię z własną garderobą oraz pomieszczenie gospodarcze przeznaczone na pralnię.

Projekt domu jednorodzinnego DOM ERGONOMICZNY XL posiada wszystkie zalety projektu domu DOM ERGONOMICZNY, przy projektowaniu których udało się osiągnąć kompromis pomiędzy niewielką powierzchnią domu, a wygodą jego użytkowania, wynikającą z programu funkcjonalnego zawartego w projekcie.


Funkcjonalny i ergonomiczny rozkład pomieszczeń, redukcja powierzchni komunikacyjnych do minimum, wykorzystanie wszystkich zakamarków (np. spiżarnia pod schodami), pozwoliło na zaprojektowanie bardzo wygodnych i przestronnych pomieszczeń mieszkalnych, których metraże zgodnie z zasadami ergonomii w żaden sposób nie ograniczają poczucia swobody mieszkańców. Przestrzeń mieszkalna zaprojektowana w ten sposób, połączona z dużym garażem, który swobodnie pomieści dwa samochody oraz np. rowery sprawia, iż gotowy projekt domu jednorodzinnego DOM ERGONOMICZNY XL jest w stanie spełnić oczekiwania przestrzenne dużej rodziny z dużymi potrzebami.

Cztery wygodne sypialnie na poddaszu, plus duży i ustawny pokój dzienny połączony z jadalnią oraz z przestronną i ustawną kuchnią to przestrzeń, w której każdy z pięcioosobowej rodziny (model rodziny 2+3) znajdzie miejsce dla siebie.

Klarowne i przejrzyste elewacje z subtelnymi akcentami drewnianymi, w elegancki sposób podkreślają charakter domu. Dach w kolorze ciemno grafitowych nadaje budynkowi nowoczesny wyraz prostoty i funkcjonalności.


Projekt domu jednorodzinnego DOM ERGONOMICZNY XL to synteza eleganckiej nowoczesności z ergonomicznym ujęciem tematu domu jednorodzinnego, gdzie splatają się wątki subtelności architektury z wagą miejsca, jakim jest dom.
DziałkaDziałka
czytaj więcej...
ElewacjeElewacje
czytaj więcej...
KosztorysKosztorys
Koszt wykonania domu przyjęto wskaźnikowo, bazując na cenach za 1 m2 w oparciu o kosztorysy wykonane dla podobnych gotowych projektów domów Pracowni Projektowej NNDOM, zaprojektowanych w takiej samej technologii czytaj więcej...
PrzekrojePrzekroje
czytaj więcej...
RzutyRzuty
czytaj więcej...
WidokiWidoki
czytaj więcej...
Zadzwoń do nas!
Czekamy na twój telefon.
  • Numery telefonów
  • 71 345 65 00
  • 519 331 030
Adaptacje projektów Wrocław i okolice NNDom Adaptacje
Sprawnie i profesjonalnie
  • ...Najnowsze artykuły
  • Adaptacja projektu domu
  • Adaptacją projektu domu, czyli wrysowaniem projektu domu na działkę, zajmuje się architekt. Warto do niego się udać jeszcze przed ostatecznym wyborem gotowego projektu domu z upatrzonymi projektami domów i ...
  • czytaj więcej
  • Adaptacja projektu domu - oczami architekta
  • Rozmowa o adaptacji projektu domu przeprowadzona z naszym architektem prowadzącym adaptacje gotowych projektów domów na terenie miasta Wrocław i w jego okolicach. Co to jest adaptacja? W związku z niezwykle ...
  • czytaj więcej

...więcej artykułów