Poradnik inwestora

DOM Z OKIENNICAMI

Projekt domu jednorodzinnego DOM Z OKIENNICAMI to projekt domu o tradycyjnej stylistyce. Jedną z wielu zalet tego gotowego projektu domu jest jego prosta forma oparta w rzucie na prostokącie, przykryta prostym, dwuspadowym dachem, dzięki czemu dom jest łatwy i ekonomiczny w wykonaniu i użytkowaniu.

Projekt domu jednorodzinnego DOM Z OKIENNICAMI cechuje bardzo prosty, przejrzysty i funkcjonalny układ pomieszczeń. Do minimum zredukowano w nim powierzchnie komunikacyjne oraz zadbano o wykorzystanie każdego metra kwadratowego (spiżarnia pod schodami).

W dużej i wygodnej kuchni jest miejsce na dodatkowy mały stolik (oprócz dużego stołu w jadalni), tak często potrzebny przy pracach kuchennych związanych np. z przygotowaniem świątecznego obiadu, czy do spokojnego wypicia porannej kawy przed wyjściem do pracy. W dużym, przestronnym salonie przewidziano osobne miejsce na telewizor i kominek.

Projekt domu jednorodzinnego DOM Z OKIENNICAMI posiada przestronny garaż, w którym znajdzie się miejsce nie tylko dla samochodu oraz pomieszczenie kotłowni, w którym oprócz pieca na paliwo stałe można wygospodarować powierzchnię na skład opału. To między innymi te rozwiązania czynią projekt domu DOM Z OKIENNICAMI niezwykle praktycznym.

Niewątpliwie dużym atutem gotowego projektu domu DOM Z OKIENNICAMI jest przestronne poddasze, w którym nie ograniczono się do zaprojektowania malutkich pokoików. Na poddaszu zaprojektowano cztery ustawne oraz przestronne sypialnie, w tym jedna z osobną garderobą. Ponadto, przestrzeń poddasza powiększona jest dodatkowo o dwa praktyczne balkony.

Bryła budynku jest spokojna, tradycyjna i nieskomplikowana. Charakteru i klimatu nadają jej brązowe okiennice, czerwony dach oraz drewniane wykończenie ścian szczytowych poddasza.

Projekt domu jednorodzinnego DOM Z OKIENNICAMI to połączenie tradycji z nowoczesnością. Tradycyjna bryła wykończona tradycyjnymi materiałami odnosi się do zakorzenionego w polskiej tradycji i krajobrazie archetypu domu, a nowoczesne wnętrze spełnia wszelkie wymogi współczesnej rodziny świadomej swoich potrzeb zarówno przestrzennych, jak i funkcjonalnych.


DziałkaDziałka
czytaj więcej...
ElewacjeElewacje
czytaj więcej...
KosztorysKosztorys
Koszt wykonania domu przyjęto wskaźnikowo, bazując na cenach za 1 m2 w oparciu o kosztorysy wykonane dla podobnych gotowych projektów domów Pracowni Projektowej NNDOM, zaprojektowanych w takiej samej technologii czytaj więcej...
PrzekrojePrzekroje
czytaj więcej...
Rzuty Rzuty
czytaj więcej...
WidokiWidoki
czytaj więcej...
Zadzwoń do nas!
Czekamy na twój telefon.
  • Numery telefonów
  • 71 345 65 00
  • 519 331 030
Adaptacje projektów Wrocław i okolice NNDom Adaptacje
Sprawnie i profesjonalnie
  • ...Najnowsze artykuły
  • Adaptacja projektu domu
  • Adaptacją projektu domu, czyli wrysowaniem projektu domu na działkę, zajmuje się architekt. Warto do niego się udać jeszcze przed ostatecznym wyborem gotowego projektu domu z upatrzonymi projektami domów i ...
  • czytaj więcej
  • Adaptacja projektu domu - oczami architekta
  • Rozmowa o adaptacji projektu domu przeprowadzona z naszym architektem prowadzącym adaptacje gotowych projektów domów na terenie miasta Wrocław i w jego okolicach. Co to jest adaptacja? W związku z niezwykle ...
  • czytaj więcej

...więcej artykułów